Szkolenia zamknięte

Prawo Zamówień Publicznych

Prawo Zamówień Publicznych

 

Szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych, to jedna z podstawowych ofert szkoleniowych Gremium IDK. Szkolenia obejmują cały zakres ustawy Prawo zamówień publicznych i są dostosowane do potrzeb określonej grupy słuchaczy - uczestników. 
Od kilku lat cyklicznie organizujemy szkolenia otwarte dla określonych branż, starając się jak najbardziej odnieść się do specyfiki pracy uczestników szkolenia. Na szczególną uwagę zasługują szkolenia zamówienia publiczne dla wykonawców w służbie zdrowia, zamówienia publiczne w kulturze oraz zamówienia publiczne dla zamawiających adresowane głównie do zamawiających w jednostkach administracji państwowej i samorządowej, a także pozostałych jednostek finansów publicznych.


Jesteśmy na bieżąco z nowelizacjami ustawy Prawo zamówień publicznych - śledzimy poczynania Sejmu, organów ustawodawczych, Urzędu Zamówień Publicznych. Przygotowujemy naszych słuchaczy do wejścia znowelizowanego prawa przed ich wejściem w życie, tak aby byli przygotowani na zmiany.
Szkolenie z zamówień publicznych dostępne jest w formie otwartej jak i zamkniętej na zamówienie.

 

Komu polecamy szkolenia z zamówień publicznych:

Szkolenia adresowane są głównie do specjalistów do spraw zamówień publicznych pracujących zarówno po stronie wykonawców jak i zamawiających. Szkolenia mogą być dostosowane zarówno dla osób rozpoczynających karierę w zamówieniach publicznych jak i dla zaawansowanych specjalistów, chcących rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Część szkoleń adresowanych jest również do osób, które o ile nie pracują w działach zamówień publicznych, to często współpracują z nimi w procesie tworzenia zamówienia lub oferty.


Metodyka szkolenia:

Szkolenia prowadzone są głównie w formie seminarium, gdzie część teoretyczna przeplatana jest panelami dyskusyjnymi, podczas których uczestnicy mogą zadawać pytania dotyczące tematyki, odniesienia do własnej praktyki. Szkolenia wzbogacone są o analizę case study, decyzje organów odwoławczych itp. Na życzenie organizowane są też szkolenia warsztatowe, podczas których obszerna część szkolenia poświęcona jest ćwiczeniom.


Trenerzy / Wykładowcy:


Wieloletni praktycy, piastujące kierownicze bądź doradcze stanowiska w działach zamówień publicznych szpitali, dużych urzędów, jednostek finansów publicznych, cechujący się dużą wiedzą praktyczną i bardzo dobrymi umiejętnościami przekazywania wiedzy, niezmiennie otrzymujący wysokie oceny w poszkoleniowych ankietach ewaluacyjnych.


Lokalizacje szkoleń:
Cała Polska


Przykładowe tematy szkoleń z zakresu zamówień publicznych, które realizowaliśmy:

Zamówienia publiczne w służbie zdrowia. Szkolenie dla wykonawców
Zamówienia publiczne w Zakładach Opieki Zdrowotnej. Szkolenie dla zamawiających i wykonawców.
Nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych
Zamówienia publiczne w kulturze
Zamówienia publiczne dla początkujących
Zamówienia publiczne dla średniozaawansowanych
Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia - jak ją prawidłowo tworzyć i czytać?

Date

28 sierpień 2018

Tags

Szkolenia prawne, Administracja publiczna
©2020 Gremium IDK. All Rights Reserved.

Search