Szkolenia zamknięte

Sytuacje kryzysowe, media crisis, kampanie negatywne

Sytuacje kryzysowe, media crisis, kampanie negatywne

Wartość działu PR i rzeczników prasowych można mierzyć m. in. ich przygotowaniem do sytuacji kryzysowych. Pozytywny wizerunek firmy czy instytucji można budować latami, ale jedna kryzysowa sytuacja, z której odpowiedzialni za wizerunek nie potrafią wybrnąć, może pogrążyć w jednej chwili cały dorobek pozytywnego wizerunku, a nawet zniszczyć przedsiębiorstwa. Sytuacje kryzysowe, kampanie negatywne, radzenie sobie z atakami mediów to sztandarowe szkolenie, z którego korzystały najważniejsze instytucje publiczne w naszym kraju.

Szkolenie to ma na celu przygotować uczestników do zmierzenia się z sytuacjami kryzysowymi w instytucji czy przedsiębiorstwie. Ma ich nauczyć w jaki sposób przygotować się do ataków medialnych, czarnego PR-u, jak przeanalizować swoją firmę i zbudować "system obronny", który w odpowiednim momencie pozwoli im zniwelować zagrożenie wizerunku firmy czy instytucji, a nawet obrócić taką sytuację w sukces wizerunkowy. 
Szkolenie sytuacje kryzysowe, kampanie negatywne, jak przygotować się do ataków mediów dostępne jest w formie otwartej jak i zamkniętej na zamówienie.

Szkolenie z sytuacji kryzysowych, media crisis i kampanii negatywnych dostępne jest w formie otwartej jak i zamkniętej na zamówienie.


Komu polecamy szkolenia z sytuacji kryzysowych, media crisis i kampanii negatywnych:

Rzecznicy prasowi, specjaliści ds. komunikacji, osoby publiczne oraz wszystkie osoby odpowiedzialne za kontakty z mediami.


Metodyka szkolenia:

Szkolenie jest stricte warsztatowe, trwające od 8 do 16 godzin (1-2 dni). Duża część szkolenia poświęcona jest analizom studiów przypadków, dobrych praktyk radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi, a także ćwiczeniom, przeprowadzanym także przez kamerą, podczas których uczestnicy uczą się odpowiednich zachowań podczas imitowanej konfrontacji z natarczywym dziennikarzem..


Trenerzy / Wykładowcy:

Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem w telewizji, psycholog społeczny.


Lokalizacje szkoleń:

Cała Polska


Przykładowe tematy szkoleń z zakresu zamówień publicznych, które realizowaliśmy:

  • Kampanie negatywne, sytuacje kryzysowe - warsztat dla rzeczników prasowych
  • Media crisis - jak radzić sobie z atakami mediów
  • Sytuacje kryzysowe w firmie

Date

28 sierpień 2018

Tags

Wystąpienia i PR, Marketing, Administracja publiczna
©2020 Gremium IDK. All Rights Reserved.

Search