Szkolenia zamknięte

Prawo prasowe

Prawo prasowe

Szkolenia z prawa prasowego prowadzimy od 6 lat. Korzystają z nich zarówno osoby, które mają z nim styczność a priori, takie jak rzecznicy prasowi i dziennikarze, ale także w zdecydowanej większości osoby, które kontaktują się z mediami okazjonalnie, jednakże informacje, którymi dysponują i których mogą udzielać mają wielkie znaczenie dla funkcjonowania instytucji czy firmy. Mamy tu na myśli zarówno prezesów, członków zarządów, jak i różnego rodzaju specjalistów, do których drzwi może pewnego dnia zastukać dziennikarz lub zastosować pismo z prośbą o udzielenie informacji. W takim wypadku wiedza na temat uprawnień mediów, a także możliwości ochrony przed umieszczaniem niekorzystnych czy nawet nieprawdziwych informacji, jest bardzo pożądana.

 
Szkolenie z prawa prasowego dostępne jest w formie otwartej jak i zamkniętej na zamówienie.

Komu polecamy szkolenia z prawa prasowego:
Szkolenie adresowane jest do rzeczników prasowych, pracowników biur prasowych, public relations, działów komunikacji i promocji, pracowników działów marketingu, członków zarządów, urzędników i menedżerów wyższego i średniego szczebla, osób publicznych.

Metodyka szkolenia:
Szkolenie prowadzone jest głównie w formie seminaryjnej w oparciu o liczne studia przypadku (case study). W każdym szkoleniu przewidziany jest czas na dyskusję i indywidualne konsultacje z trenerem. Zapewniamy autorskie materiały szkoleniowe.

Trenerzy / Wykładowcy:
Prawnicy posiadający praktyczną wiedzę z zakresu prawa prasowego.

Lokalizacje szkoleń:
Cała Polska


Przykładowe tematy szkoleń z zakresu zamówień publicznych, które realizowaliśmy:

  • Prawo prasowe w pracy rzecznika prasowego
  • Prawa w promocji urzędu

Date

28 sierpień 2018

Tags

Szkolenia prawne, Wystąpienia i PR
©2020 Gremium IDK. All Rights Reserved.

Search