Szkolenia zamknięte

Prawa autorskie i pokrewne

Prawa autorskie i pokrewne

Szkolenia prawa autorskie i pokrewne to szkolenia adresowane do wszystkich osób, które w swojej pracy mają styczność z prawem autorskim, bądź same są twórcami i chcą wiedzieć, jak chronić swoje prawa. Wbrew pozorom osoby, które muszą przestrzegać praw autorskich nie ograniczają się jedynie do pracowników działów promocji czy marketingu. Z dzieł chronionych prawem autorskim korzystamy tworząc wszelkie oferty zawierające zdjęcia, fragmenty zaczerpnięte z katalogów, internetu, przygotowując prezentację, korzystając z oprogramowania internetowego, pisząc e-maila z załącznikiem czy linkiem i na wiele innych sposobów.


Szkolenie z prawa autorskiego i pokrewnych dostępne jest w formie otwartej jak i zamkniętej na zamówienie.

Komu polecamy szkolenia z prawa autorskiego:
Szkolenie adresowane jest do rzeczników prasowych, pracowników biur prasowych, public relations, działów komunikacji i promocji, pracowników działów marketingu, członków zarządów, urzędników i menedżerów wyższego i średniego szczebla, osób publicznych.

Metodyka szkolenia:
Szkolenie prowadzone jest głównie w formie seminaryjnej w oparciu o liczne studia przypadku (case study). W każdym szkoleniu przewidziany jest czas na dyskusję i indywidualne konsultacje z trenerem. Zapewniamy autorskie materiały szkoleniowe.

Trenerzy / Wykładowcy:
Prawnicy posiadający praktyczną wiedzę z zakresu prawa autorskiego.

Lokalizacje szkoleń:
Cała Polska

Przykładowe tematy szkoleń z zakresu prawa autorskiego, które realizowaliśmy:

  • Prawo autorskie i pokrewne
  • Prawa autorskie w kulturze
  • Prawo w promocji kultury. Prawa autorskie i pokrewne oraz inne zagadnienia prawne - kompendium dla pracowników działów promocji w jednostkach kultury
  • Prawo w promocji urzędu. Prawa autorskie i pokrewne oraz inne zagadnienia prawne - kompendium dla pracowników działów promocji i komunikacji
  • Prawo autorskie w marketingu

Date

28 sierpień 2018

Tags

Szkolenia prawne
©2020 Gremium IDK. All Rights Reserved.

Search