Szkolenia zamknięte

Kodeks Postępowania Administracyjnego

Kodeks Postępowania Administracyjnego

Szkolenia KPA to obszar szkoleń prawnych adresowanych do pracowników administracji publicznej. Kodeks Postępowania Administracyjnego to akt prawny regulujący zasady prowadzenia postępowań administracyjnych. To jedna z najważniejszych ustaw dotyczących zasad funkcjonowania organów administracji publicznej, którą powinni znać w większości pracownicy urzędów.

Szkolenia. które prowadzimy, dotyczą całości ustawy bądź jej części, w zależności od potrzeb słuchaczy. W przeważającej większości są to szkolenia prowadzone w formie seminarium. Nasi trenerzy są otwarci na pytania słuchaczy i pomagają prawidłowo zinterpretować mniej jednoznaczne przepisy. Szkolenia, ze względu na obszerność zagadnień związanych z Kodeksem Postępowań Administracyjnych, prowadzone są głównie w formie dwudniowej.


Szkolenie z Kodeksu Postępowania Administracyjnego dostępne jest w formie otwartej jak i zamkniętej na zamówienie.

Komu polecamy szkolenia z KPA:

Szkolenie Kodeks Postępowania Administracyjnego adresowany jest do wszystkich pracowników administracji samorządowej i państwowej i wszystkich jednostek finansów publicznych. Szkolenie może być również przydatne dla osób, które występują jako strona w procesie postępowania administracyjnego.

Metodyka szkolenia:
Szkolenie prowadzone jest głównie w formie seminaryjnej w oparciu o liczne studia przypadku (case study). W każdym szkoleniu przewidziany jest czas na dyskusję i indywidualne konsultacje z trenerem. Zapewniamy autorskie materiały szkoleniowe.

Trenerzy / Wykładowcy:
Prawnicy posiadający praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu KPA i jego stosowania w praktyce.

Lokalizacje szkoleń:
Cała Polska

Przykładowe tematy szkoleń z Kodeksu Postępowania Administracyjnego, które realizowaliśmy:

  • Kodeks Postępowania Administracyjnego w praktyce
  • Postępowanie administracyjne wg KPA

Date

28 sierpień 2018

Tags

Szkolenia prawne, Administracja publiczna
©2020 Gremium IDK. All Rights Reserved.

Search