Szkolenia zamknięte

Wystąpienia publiczne

Wystąpienia publiczne

Wystąpienia publiczne to czysto warsztatowe szkolenie mające na celu prosty i jasny cel: pomóc osobom występującym publicznie pokonać stres i osiągnąć zamierzony cel podczas planowanych wystąpień przed publicznością, czemu na pewno pomogą właściwy plan, umiejętność skupiania uwagi, odpowiedniej tonacji itp. Szkolenia z wystąpień publicznych to oferta dla wszystkich, którzy mają do czynienia z grupą ludzi, przed którą muszą wystąpić. Najchętniej korzystają z nich rzecznicy prasowi, PR-owcy i politycy. Szkolenie może przynieść także nieocenione korzyści handlowcom przeprowadzającym prezentacje handlowe, menedżerom prowadzącym spotkania z pracownikami, wykładowcom akademickim, a nawet przedstawicielom różnych wyznań.

Szkolenie z wystąpień publicznych organizujemy zarówno w otwartej, jak i zamkniętej formie na zamówienie.

 

Komu polecamy szkolenia z wystąpień publicznych:

Szkolenie wystąpienia publiczne, to oferta adresowana głównie do osób, które mają kontakty z mediami: rzeczników prasowych, przedstawicieli działów promocji i marketingu, polityków, przedstawicieli samorządów, menedżerów i członków zarządu, handlowców, wykładowców akademickich i nauczycieli, a także dla przedstawicieli grup wyznaniowych (księża, pastorzy itp.)

 

Metodyka szkolenia:

Szkolenie ma charakter warsztatowy. Grupy szkoleniowe nie liczą więcej jak 12-15 uczestników, co pozwala na przeprowadzenie indywidualnych ćwiczeń uczących opanowania stresu, panowania nad grupą, trudnymi słuchaczami itp. Polecamy głównie dwudniowe warsztaty.

 

Trenerzy / Wykładowcy:

Dziennikarze, trenerzy umiejętności miękkich z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Lokalizacje szkoleń:

Cała Polska

 

Przykładowe tematy szkoleń z zakresu zamówień publicznych, które realizowaliśmy:

  • Wystąpienia publiczne dla rzeczników prasowych
  • Wystąpienia publiczne dla handlowców
  • Jak opanować stres i przygotować się do wystąpienia publicznego?
  • Kreowanie wizerunku i wystąpienia publiczne dla polityków

Date

27 sierpień 2018

Tags

Wystąpienia i PR
©2020 Gremium IDK. All Rights Reserved.

Search