Najbliższe szkolenia otwarte

Pozycjonowanie strony firmowej w internecie (SEO)

Prowadzisz stronę internetową swojej firmy? Pragniesz założyć bloga i chcesz, aby stał się widoczny w Google? Sprzedajesz swoje produkty czy usługi lokalnie i chcesz się wybić ponad konkurencję? A może jesteś odpowiedzialny za współpracę z firmą pozycjonerską i nie masz zielonego pojęcia jak kontrolować ich działania? Cokolwiek robisz z tych rzeczy masz doskonałą świadomość tego, że obecnie wszyscy wyszukują informacji w sieci i że jeżeli jakkolwiek chcesz trafić do internautów, musisz stać się widoczny w przeglądarce Google. Dobrą wiadomością jest to, że możesz zaistnieć naprawdę niewielkim kosztem. Niezbyt dobrą, że wymaga to od Ciebie sporej pracy, ale jej efekty z czasem mogą przynieść naprawdę wymierne korzyści.

Nowe Prawo Zamówień Publicznych - szkolenie dla wykonawców w branży medycznej

UWAGA:

Szanowni Państwo,

Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z rosnącą liczbą zarażeń w Polsce na coronavirusa, oraz spowodowanymi tym faktem zgłaszanymi rezygnacjami z uczestnictwa w szkoleniu, zdecydowaliśmy o zaniechaniu realizacji szkolenia we wskazanym terminie. Nowy termin szkolenia zostanie opublikowany w najbliższym możliwym czasie.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

 

W połowie października nowa ustawa z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych została podpisana przez Prezydenta RP. 24 października licząca ponad 600 artykułów ustawa została ogłoszona w Dzienniku Ustaw.

Ustawa przewiduje uproszczenia proceduralne, ma zwiększyć konkurencyjność, ułatwić dostęp do zamówień małym i średnim firmom, zwiększyć efektywność zamówień. Nowe przepisy zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2021 r. Warto odpowiednio wcześnie przygotować się do zmian, które wprowadzi nowe prawo.

Podczas naszego szkolenia zostaną omówione zostaną najistotniejsze elementy ustawy dotyczące bezpośrednio pracy wykonawców zamówień publicznych w służbie zdrowia. 

Pozycjonowanie strony firmowej w internecie (SEO)

Joomla jest jednym z trzech najbardziej popularnych na świecie systemów do zarządzania treścią stron internetowych. Na bazie tego darmowego oprogramowania każdego dnia powstaje tysiące nowych stron internetowych. Niewątpliwymi atutami Joomli jest jego intuicyjny panel zarządzania, ogromne możliwości dostosowania do potrzeb webmastera i nieustanne aktualizacje poprawiające jego wydajność i bezpieczeństwo.

Zapraszamy na szkolenie z tworzenia internetowych w Joomla i zarządzania ich treścią. Podczas tego szkolenia dowiesz się jak stworzyć własną stronę internetową. Zrozumiesz czym jest system CMS Joomla, nauczysz się go instalować na serwerze, dowiesz się jak wprowadzić najważniejsze konfiguracje systemu, tak aby był przyjazny dla użytkownika i dla przeglądarek.

©2020 Gremium IDK. All Rights Reserved.

Search