Wypełnij poniższy formularz zgłoszenia. Po jego wysłaniu w przeciągu 2 dni roboczych otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. O jego realizacji będziemy Cię informować na bieżąco za pośrednictwem poczty e-mail.

 

____________________________________________________________

Dane do faktury VAT

 

____________________________________________________________

Dane kontaktowe:

____________________________________________________________

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:

 • Podstawowym warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia on-line za pomocą formularza zgłoszenia lub skanu wypełnionej karty zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu pocztą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 dni przed terminem szkolenia. Po otrzymaniu Karty GREMIUM IDK prześle drogą e-mail potwierdzenie wpisu na listę uczestników.

 • Do 6 dni przed terminem szkolenia GREMIUM IDK prześle uczestnikom szkolenia drogą e-mail imienne potwierdzenie uczestnictwa wraz z podaniem wszystkich szczegółów organizacyjnych. W przypadku płatności przed szkoleniem do potwierdzenia zostanie dołączona kopia oryginału faktury pro-forma. Oryginał faktury zostanie przekazany uczestnikom na początku szkolenia. Na podstawie przesłanej faktury płatnik zobowiązany jest do dokonania wpłaty należności na konto GREMIUM IDK w terminie do 3 dni przed terminem szkolenia. Prosimy o nie dokonywanie wpłat przed otrzymaniem potwierdzenia uczestnictwa.

 • Konto do przelewu: Gremium IDK, ul. Moszyn 50, 06-100 Pułtusk Nest Bank 61 1870 1045 2078 1052 5966 0001

 • Płatnikom, którzy do 2 dni przed terminem szkolenia nie odwołają pisemnie drogą e-mail zgłoszenia swoich uczestników na szkolenie, a nie wezmą w nim udziału, nie przysługuje prawo roszczenia zwrotu wpłaty lub nie uiszczenia należności po terminie szkolenia. W wypadku płatności po terminie szkolenia zostanie wystawiona faktura za uczestnictwo, która zostanie przesłany pocztą elektroniczną.

 • Gremium IDK zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia lub zmiany jego terminu do 4 dni roboczych przed terminem szkolenia, o czym poinformuje pisemnie Płatnika. W przypadku gdyby nowy zaplanowany termin nie odpowiadał Płatnikowi, GREMIUM IDK zobowiązuje się do zwrotu wpłaconej należności w ciągu 5 dni od daty otrzymania takiej informacji od Płatnika.

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem/łam się z powyższymi warunkami uczestnictwa i je akceptuję.

____________________________________________________________

Przetwarzanie danych osobowych oraz faktura VAT

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gremium IDK Janusz Leszczyński w celu: dokonania zgłoszenia na szkolenie; organizacji uczestnictwa w szkoleniu, przygotowania certyfikatu oraz realizacji czynności rozliczeniowych. Zgoda dotyczy danych osobowych zawartych w karcie zgłoszenia: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail.

  Wymienione dane osobowe będą przechowywane w formie umożliwiającej identyfikację osoby, której dane dotyczą, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do wskazanych celów, w których dane te są przetwarzane. Zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest możliwe poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 • Upoważniam firmę GREMIUM IDK Janusz Leszczyński z siedzibą w Pułtusku przy ulicy Moszyn 50 do wystawienia faktury za koszty uczestnictwa w szkoleniu bez podpisu odbiorcy.

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem/łam się z powyższymi warunkami przetwarzania danych osobowych oraz wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy

____________________________________________________________

Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

 • Wyrażam zgodę na świadczenie usług drogą elektroniczną w zakresie działań marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazane w karcie zgłoszenia na szkolenie konto poczty elektronicznej informacji dotyczących organizowanych szkoleń przez Gremium IDK Janusz Leszczyński.

  Zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest możliwe poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 
©2020 Gremium IDK. All Rights Reserved.

Search